O MNIE I O MOIM BLOGU


Witaj czytelniku!
Miło mi, że odwiedziłeś mojego bloga. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i będziesz często na niego zaglądać, oraz, że będziesz czerpać inspiracje do przygotowywania posiłków.

a to ja... :)
Jestem Martyna, mam dopiero 17 lat, uczęszczam do technikum o profilu technologia żywienia i usług gastronomicznych, a gotowanie i pieczenie to moja pasja. A szczególnie pieczenie :) Odkryłam ją w sobie dwa lata temu, jest ze mną do dziś, i mam nadzieję, że pozostanie jak najdłużej. Uwielbiam eksperymentować w kuchni. Gdy wykonuję potrawę z określonego przepisu, prawie zawsze go modyfikuję. Ah, ten dreszczyk emocji... :) Kucharzenie pomaga mi się odstresować, a zagniatając ciasto mogę przemyśleć parę spraw. Kilka razy potraktowałam mój palec nożem, gdy obierałam ziemniaki... Nikt nie jest idealny, i nigdy nie będzie, prawda? Nie wiem, co jeszcze mogłabym o sobie napisać...Trudno jest pisać o sobie, chyba wie to każdy? Tak więc może na tym już skończę. :)

Chili & sugar powstało spontanicznie. Pomyślałam, że skoro tak bardzo lubię spędzać czas w kuchni, wymyślać własne przepisy i wypróbowywać przepisy innych bloggerów, to czemu by nie podzielić by się moją pasją z innymi? Jest mi niezmiernie miło, gdy ktoś napisze mi, że ciasto z mojego przepisu wyszło przepyszne! Staram się dodawać na bloga przepisy z każdej kategorii, ażeby było różnorodnie i żeby każdy znalazł to, czego szuka. Jednak jak widać - przeważają słodkości, bo jak już wcześniej wspomniałam to ich przygotowywanie lubię najbardziej (a kosztowanie ich jeszcze bardziej! :)) Proponuję też czasem przepisy w zdrowszej lub nieco odchudzonej wersji, bo zdrowe odżywianie jest również moją pasją i w przyszłości zamierzam pracować jako dietetyk.

Zapraszam Cię do przejrzenia bloga i wypróbowania moich przepisów! :)